
Офісний стіл Doros Т7 Дуб сонома / Білий 136х55х138 (514001)
- Немає в наявності
- Код: 514001
4 029 ₴
+380 (95) 898-04-98
ЮліяОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпус і фасад виробу виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм.
Крайка зовнішніх деталей, полиць, а також ящиків — 0.5 мм.
Столи спроєктовані так, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність.
Країна походження фурнітури — Україна.
Ручки — метал.
Розміри приставки: 45.2×138×38 см
Напрямні ящики — роликові. Є можливість встановити телескопічні напрямні.
Зберігайте паковання до повного складання виробу, оскільки його наявність є обов'язковою умовою для прийняття рекламацій щодо товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doros |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність надбудови | Так |
| Стан | Новий |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 138 мм |
| Ширина столу | 55 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1380 |
| Глибина | 550 см |
| Довжина: | 1360 |
| Довжина столу | 136 см |
| Тип мебели | стіл |
| Форма столу | Прямокутний |
- Ціна: 4 029 ₴




